REKLAMO BIZNESIN TUAJ

 

WEBSITESWORLD ėshtė njė botėrore klasit Internet platformė reklamimi dhe portal numėr njė nė botė, dhe ėshtė ekspozita mė e madhe nė internet dhe faqja e grumbullimit tė faqet zyrtare tė internetit bizneseve, agjencive qeveritare dhe organizatave nė mbarė botėn. Faqja jonė e internetit ka pėr qėllim tė gjithė pėrdoruesit e internetit nė botė dhe ėshtė e pėrkushtuar pėr tė lehtėsuar njerėzit qė tė kėrkojnė pėr njė sėrė burimesh lokale dhe globale tė Internetit me lehtėsi, me shpejtėsi dhe saktėsi. Pėr shkak se ne pėrpiqemi tė udhėzojmė pėrdoruesit e Internetit global pėr tė gjetur burimet e uebit qė kanė nevojė me saktėsi, shpejt dhe me lehtėsi, pėr tė minimizuar lidhjet e vdekura, pėr tė rritur efektivitetin e lidhjeve tė URL-ve dhe pėr tė pėrmirėsuar qasjen nė faqet e internetit tė ndryshme, vendosėm tė implementojmė njė lidhje tė paguar Politika. Ne ofrojmė lidhje tė pėrballueshme me Internetin dhe zgjidhje reklamimi qė u ofrojnė bizneseve ekspozimin kryesor dhe tė synuar klientėve tė rinj potencialė globalė dhe lokalė. Ju mund tė shtoni faqen tuaj nė direktorinė tonė nė mėnyrė qė klientėt tuaj potencial tė gjejnė faqen tuaj mė tė lehtė. Nėse jeni serioz nė promovimin e biznesit tuaj, shėrbimeve dhe produkteve, atėherė ju lutemi bashkohuni me ne, nė mėnyrė qė ju tė mund tė merrni mė shumė vizitorė nė shėnjestėr nė faqen tuaj te internetit.

 

Nivelet drejtorive tė WEBSITESWORLD mė poshtė:

World, 中文, Русский, Espańol, Portuguźs, Franēais, العربية, vendeve dhe zonave tė tjera.

Ne vetėm sigurojmė lidhjet e emrit tė domain-it.

Mė poshtė ėshtė njė shembull i nėnshtrim sė lidhjeve nė ueb:

Emri i Organizatės: World Trade Organization; Emri i Domainit: http://www.wto.org/; Listuar nė: World.

 

WEBSITESWORLD ėshtė njė portal web pėr fitim dhe ekzekuton politikėn e lidhjeve me pagesė.

Kjo ėshtė directory nivelit SHQIPĖRI

Tarifa minimale vjetore pėr njė lidhje faqja e internetit ose tarifa minimale ditore pėr njė 180 x 50px reklamė banderolė (nė anėn e djathtė tė faqes kryesore tė Shqipėrisė) ėshtė $ 80 USD (me pėrjashtim tė taksave) ose shumėn ekuivalente tė EUR, CNY, GBP etj (bazuar nė ēmimin e tregtisė). Listimet e faqet e internetit nė direktori janė tė urdhėruara sipas shumės sė tyre tė ofertės dhe datės sė pranimit; banner ads janė gjithashtu.

Ne nuk tarifė pėr klikim (Jo paguaj pėr klikim).

 

Email:  Websitesworld, Inc.

 


Rreth Nesh( www.websitesworld.com )  Reklamo Biznesin Tuaj
© Since 2003, Websitesworld,Inc.